GELİŞİM DESTEK

BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİ HAKKINDA PEK ÇOK ŞEY...​​

Uzman Psikolojik Danışman Nilcan Kuleli Sertgil

Well baby uygulaması masaüstü versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz...

www.wellbaby.online  

"Well baby" Uygulaması
Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil tarafından hazırlanan Well baby uygulaması, bebeğinizin gelişimi ile ilgili aklınıza takılan her konu için   yanınızda...

 "Well baby "uygulaması 6-24 ay arası bebeğinizin gelişimini değerlendiren bir gelişim tarama testi, eğitim programı ve yaş dönemine uygun öneriler içerir.

 "Well baby "uygulaması içerisinde, bebeğinizin gelişimi ile ilgili  Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil’ e  sorular sorabilir ve size özel cevaplar alabilirsiniz.

"Well baby" ile beyin gelişiminin en hızlı ve etkin olduğu dönem olan ilk iki yaş içerisinde bebeğinizin gelişimini yakından takip edebilecek, gelişimi ile ilgili desteğe ihtiyacı olan alanları öğrenebilecek ve yaşına uygun etkinlikleri öğrenebileceksiniz. Bu dönem içerisinde sağlayacağınız yakın takip ve destek bebeğinizin ileri yaşlardaki gelişimini de olumlu destekleyecektir.   

"Well baby" uygulamasında sizlere verilen öneriler   özenle seçilmiş ve bebeğinizin yaş dönemi ve gelişimsel ihtiyacına göre hazırlanmıştır.


"Well baby" uygulamasında bebeğinizin gelişimi ile ilgili size sorulan sorulara verdiğiniz cevaplar kaydedilmekte, analiz edilmekte ve bebeğinizin yaşına uygun gelişim gösterip göstermediği belirlenmektedir. Bebeğinizin gelişimsel değerlendirmesi ışığında bebeğinize özel gelişimsel tavsiyeler verilmekte ve bebeğinizin gelişimi desteklenmektedir. 

  "Well baby" uygulaması bebeğinizin gelişimini otomatik olarak takip etmekte ve yeni değerlendirme dönemlerini size hatırlatmaktadır. Bu sayede bebeğinizin gelişimini  iki yaşına gelene kadar yakından takip edebilecek ve onu yaşına uygun etkinliklerle destekleyebileceksiniz !

"Well baby" uygulaması ayrıca size bebeğinizin yaşına uygun uyku, beslenme, öğrenme, oyun, motor gelişim gibi alanlarda güncel ve etkin tavsiyeler içerir ve o yaş döneminde sıklıkla sorulan soruların cevaplarını verir. 

"Well baby" uygulaması bebeğinize uygun yeni tavsiyeler ve sıklıkla sorulan soruların cevaplarını  düzenli olarak  sizlere ulaştırır.

"Well baby" uygulaması “ Bebeklik ve Erken Çocukluk Dönemi Sosyal iletişim Alan Gelişim Tarama Testi-SİATT”  kullanımına dayanmaktadır. SİATT gelişim testi ve  "Well baby"uygulaması   Uzman Psikolojik Danışman Nilcan Kuleli Sertgil tarafından geliştirilmiştir.  Çocuk doktorları ve gelişim uzmanları tarafından bebeklerin gelişimlerini değerlendirmek ve takip edebilmek amacıyla çocuk gelişimi alanında kullanılmaktadır. SİATT testinin uzmanlara yönelik kapsamlı eğitimleri yapılmaktadır. 

 
 #wellbabyapp#bebegimingelisimi #gelisimdegerlendirme #gelisimtaramatesti #gelisimdestek #gelisimselgecikme #bebekgelisimi #siatt #nilcankulelisertgil #bebekoyun #bebektavsiye #bebeketkinlik #bebek #taramatesti #6aybebekgelisimi #9aybebekgelisimi #12aybebekgelisimi #15aybebekgelisimi #18aybebekgelisimi #24aybebekgelisimi

#bunudene #bilgiyikullan